Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Tradycją stało się już, że ostatnia w roku kalendarzowym sesja Rady Miejskiej w Olkuszu przyjmuje charakter bardzo uroczysty. Był to dzień szczególny przede wszystkim dla 51 uczniów i absolwentów olkuskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, którzy z rąk burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika otrzymali stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 

- Dzięki zdolnym i ambitnym młodym ludziom nasza mała ojczyzna i cały kraj mogą zmieniać się na lepsze. Serdecznie Wam dziękuję za czas, jaki poświęcacie na rozwijanie swoich zainteresowań i naukę. Jestem pewien, że wasza praca zaprocentuje w przyszłości i to stypendium jest początkiem wielkich karier, czego z całego serca Wam wszystkim życzę – gratulował stypendystom burmistrz Roman Piaśnik.

Kandydatów do otrzymania stypendium mogli zgłaszać dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, rady rodziców, instytucje kulturalne, oświatowe i sportowe oraz rodzice i opiekunowie uczniów.

 

Pełna galeria zdjęć na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=946431712179337

 

Szkoła Podstawowa nr 3

  1. Alan Motyka, Osiągnięcia sportowe
  2. Barbara Goraj Osiągnięcia sportowe
  3. Diana Parzych Osiągniecia sportowe
  4. Emilia Parzych Osiągnięcia sportowe

Szkoła Podstawowa nr 4

  1. Aleksandra Polańska Osiągnięcia w nauce
  2. Matylda Soduł Osiągnięcia w nauce
  3. Maksymilian Żurek Osiągnięcia w nauce
  4. Szymon Bigaj Osiągnięcia w nauce
  5. Jan Jamroś Osiągnięcia w nauce
  6. Mikołaj Konieczny Osiągnięcia w nauce
  7. Hubert Smutek Osiągnięcia w nauce
  8. Jakub Chmist Osiągnięcia w nauce
  9. Michał Rusinek Osiągnięcia w nauce
  10. Daniel Kopacz Osiągnięcia w nauce
  11. Przemysław Czaja, Osiągnięcia sportowe
  12. Ewa Filiczak Osiągnięcia sportowe

 

Szkoła Podstawowa nr 9 w Olkuszu

  1. Alicja Chrost Osiągnięcia w nauce
  2. Zachariasz Woszczek Osiągnięcia w nauce
  3. Emilia Prządo Osiągnięcia w nauce
  4. Piotr Cieślik Osiągnięcia w nauce
  5. Julia Jesień Osiągnięcia sportowe
  6. Weronika Kordaszewska Osiągnięcia sportowe
  7. Wiktoria Petlic Osiągnięcia sportowe
  8. Maja Skałbania Osiągnięcia sportowe
  9. Magdalena Sołtysik Osiągnięcia sportowe
  10. Zuzanna Żur Osiągnięcia sportowe
  11. Alicja Cebula Osiągnięcia sportowe
  12. Zofia Bigaj Osiągnięcia sportowe

 

Szkoła Podstawowa nr 10

  1. Oliwia Mączka Osiągnięcia w nauce

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu

  1. Natalia Duda, Osiągnięcia w nauce
  2. Julia Tarchoł Osiągnięcia w nauce

 

Szkoła Podstawowa w Osieku

  1. Antonina Emilia Mittman Osiągnięcia w nauce
  2. Zofia Antonina Mittman Osiągnięcia nauce

 

I Liceum Ogólnokształcące

  1. Mateusz Frejlich Osiągnięcia w nauce
  2. Jakub Waszkiewicz Osiągnięcia w nauce
  3. Małgorzata Kucia Osiągnięcia w nauce
  4. Kamil Wichary Osiągnięcia sportowe

 

IV Liceum Ogólnokształcące Olkusz

 

  1. Monika Kula Osiągnięcia w nauce:
  2. Magdalena Durańska Osiągnięcia sportowe
  3. Aleksandra Fajnkuchen Osiągnięcia sportowe
  4. Angelika Kuźma Osiągnięcia sportowe
  5. Emilia Minor Osiągnięcia sportowe
  6. Alicja Pietruszka Osiągnięcia sportowe
  7. Wiktoria Piotrowska Osiągnięcia sportowe
  8. Magdalena Sroka Osiągnięcia sportowe
  9. Wiktoria Sioła Osiągnięcia sportowe
  10. Radosław Wadowski Osiągnięcia sportowe
  11. Marta Zub Osiągnięcia sportowe

 

Zgłoszenia indywidualne

  1. Oskar Janawa Osiągnięcia sportowe
  2. Adrian Mielczarek Osiągnięcia sportowe
  3. Katarzyna Leśniak Osiągnięcia w nauce