Pamiętamy

1_listopada_mogily_pod_opieka_umig_fotm.jpg/31.10.2011/ Ponad 100 mogił oraz 13 miejsc pamięci objętych jest opieką olkuskiego magistratu. Pomniki i pamiątkowe tablice dekorowane są podczas każdego narodowego święta oraz każdej ważnej w życiu miasta rocznicy. 1 listopada szczególną troską otaczane są również groby - miejsca spoczynku żołnierzy, legionistów, partyzantów, osób, które odegrały znaczącą rolę w historii miasta.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadnia prowadzenie  „ Szkółki Piłkarskiej” w okresie od 1.09.2014 r. do 31.10.2014 r.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadnia prowadzenie „Szkółki Piłkarskiej” w okresie od 1.09.2014 r. do 31.10.2014 r.

Ogłoszenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania „Olkusz – Czarna Góra – Zagaje" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, że w związku z zakończeniem budowy II odcinka obwodnicy Olkusza, w dniu 22.08.2014 r. nastąpi zamknięcie połączenia ul. Krasińskiego z Drogą Wojewódzką nr 791 w obrębie skrzyżowania z ul. Krucza Góra. Zamknięcie wlotu obowiązywać będzie do czasu opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania uzgodnień na jego funkcjonowanie.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, że w okresie od  lipca 2014r.  do maja 2015 r. na terenie Miasta i Gminy Olkusz, pracownicy Okręgowej Stacji Chemiczno – Rolniczej w Gliwicach będą przeprowadzać wyrywkowe, całkowicie anonimowe badania pH gleb.

Informujemy, że w związku z przejazdem przez Olkusz peletonu wyścigu kolarskiego 71. Tour de Pologne w dniu 6.08.2014 r. (środa) nastąpią utrudnienia w ruchu.

Szczegóły w dalszej części informacji.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje o trwającej w całej Polsce akcji "Weź Paragon".

W związku z przekazaną informacją od wykonawcy prac Wydział Drogowy informuje, że w związku z wymianą spoiny żywicznej w nawierzchni z kostki w dniach od 16.07.2014 r. do 18.07.2014 r. nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu ul. Sławkowskiej w Olkuszu na odcinku od Rynku do ul. Mickiewicza.

• BIP
  • Miasta Partnerskie