Pamiętamy

1_listopada_mogily_pod_opieka_umig_fotm.jpg/31.10.2011/ Ponad 100 mogił oraz 13 miejsc pamięci objętych jest opieką olkuskiego magistratu. Pomniki i pamiątkowe tablice dekorowane są podczas każdego narodowego święta oraz każdej ważnej w życiu miasta rocznicy. 1 listopada szczególną troską otaczane są również groby - miejsca spoczynku żołnierzy, legionistów, partyzantów, osób, które odegrały znaczącą rolę w historii miasta.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz przypomina, że z dniem 15 września 2014 roku upływa termin płatności kolejnej raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, ustalonej w decyzji wymiarowej na rok 2014.

W związku z opracowaniem projektu „Programu ochrony środowiska dla Miasta i Gminy Olkusz na lata 2014-2017 i kierunkowo do 2021" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz zaprasza na II etap konsultacji społecznych, które odbędą się w dniu 08.09.2014 r. o godz. 14:30.

Dwa porzucone szczeniaki szukają nowych domów. Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 626 02 09.

Zgodnie z decyzją Starosty Olkuskiego /pismo ZD-2/661/PS/G/6/2014/ z dnia 17.07.2014 r. oraz Marszałka Województwa Małopolskiego /pismo DU-4-420-783-7-2/14 (ZDW/PW/2014/6255/DU4MS)/ z dnia 18.08.2014 r. od 1.09.2014 r. zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu w związku z wprowadzeniem ograniczenia tonażu do 5 ton w obu kierunkach ulicy Sikorka w Olkuszu oraz w miejscowości Rabsztyn.

Informacja ARR związku z brakiem możliwości sprzedaży owoców i warzyw z powodu wprowadzenia embarga przez Federację Rosyjską: producenci, którzy mają zamiar wycofać określone produkty mogą składać powiadomienia na piśmie do Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego.

Szczegółowe informacje można znaleźć na internetowej stronie: www.arr.gov.pl

INSTRUKCJA DO POBRANIA

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadnia prowadzenie  „ Szkółki Piłkarskiej” w okresie od 1.09.2014 r. do 31.10.2014 r.

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadnia prowadzenie „Szkółki Piłkarskiej” w okresie od 1.09.2014 r. do 31.10.2014 r.

• BIP
  • Miasta Partnerskie