Kierownictwo UMIG Olkusz

Konkurs Eko - Plast

Konkurs_Eko_Plast74 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w konkursie plastycznym Eko-Plast, którego tegoroczna edycja odbyła się 11 kwietnia w olkuskim Miejskim Ośrodku Kultury. Konkurs jest organizowany przez MOK oraz Wydział Ochrony Środowiska i Terenów Rolnych Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu.

Czytaj więcej …

Informacja o sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w ponownym głosowaniu na wójta, burmistrza, prezydenta miasta.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz przypomina, iż parkowanie w sposób niedozwolony nie tylko utrudnia ruch pieszych, ale również przyczynia się do niszczenia infrastruktury drogowej. W związku z powyższym patrole Straży Miejskiej zostaną wzmożone, zwłaszcza na terenie osiedla Glinianki w Olkuszu.

Zgodnie z decyzją Starosty Olkuskiego - pismo ZD-2/661/PS/G/2/09 z dnia 19.01.2009 r. - zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu w związku z montażem progów zwalniających na ul. Kamyk w Olkuszu w dniu 1.12.2014 r.

Uchwała nr 13/2014 Miejskiej Komisji Wyborczej Olkuszu z dnia 19 listopada 2014 r. o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz w dniu 30 listopada 2014 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, informuje że w budynku Urzędu Miasta i Gminy Olkusz na tablicy ogłoszeń, obok pok. 229 w dniach od 14.11.2014 r. do 05.12.2014 r. wywieszony będzie wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.

W związku z przekazaną informacją od PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. Wydział Drogowy informuje, że w dniach od 19.11.2014 r. do 20.11.2014 r. będą wykonywane prace remontowe (wymiana nawierzchni asfaltowej) w rejonie przejazdu kolejowego w Rabsztynie. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Wybory samorzdowe 2014 Nowe zasady  gospodarki odpadami Internatywny plan miasta i gminy Projekty nie tylko unijne Zaopatrzenie w wod mieszkacw Ziemi Olkuskiej po zakoczeniu eksploatacji z przez Zakad Grniczo-Hutniczy Bolesaw Mapa Organizacji Pozarzdowych Powszechna Samoobrona Zintegrowany System Informacji Przestrzennej powiatu Olkuskiego Olkuskie Szlaki Ekologia w biurze - to si opaca Indeks Firm Bajkowa Polska www.visitmalopolska.pl Audioprzewodnik olkusz.otodom.pl ISO dla obszarów metropolitalnych cyfrowy urząd EPUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Wirtualny Olkusz TV Małopolska Praca na Czysto Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego Bezpieczny straak Platforma Usug Elektronicznych ZUS
  • BIP
  • Miasta Partnerskie
  • Komunikat o stanie powietrza
  • Zwiazek Komunikacji Międzygminnej
  • Pogoda