22 września zapraszamy na Konferencję "Jesteśmy razem" w ramach projektu GALA, którego celem jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych

Część Konferencyjna:
Godzina 12.00 -16.00
Centrum Obywatelskie w Krakowie ul. Reymonta 20

Cześć Piknikowa:
Godzina 16-20
Park im. Henryka Jordana al. 3 maja 11

Projekcja filmu z audiodeskrypcją:
Godzina 19
Dom Harcerza ul. Reymonta 18
"Imagine"

"GALA to cykl imprez regionalnych w 8 województwach oraz masowa GALA finalna zorganizowana na Warszawskim Torwarze.

Głównym celem projektu jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych. Poprzez zorganizowanie kampanii promującej aktywność kulturalną, sportową, społeczną i zawodową niewidomych, a także zaprezentowanie wybitnych niepełnosprawnych, pragniemy wpłynąć na zmianę ich postrzegania w społeczeństwie. Uważamy, że nastawienie społeczne w kwestii wspólnej egzystencji zmienia się, gdy dochodzi do spotkania z konkretnym człowiekiem, profesjonalistą: miłym, energicznym, medialnym, pełnym wiary w sukces."

Projekt jest objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy. Partnerem projektu jest Miasto Kraków. Projekt współfinansowany ze środków PFRON.