Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW SEGREGOWANYCH Z TERENU MIASTA I GMINY OLKUSZ Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH – KWIECIEŃ 2020 ROKU

 

Worki z odpadami należy wystawić w dniu wywozu do godz. 6:00 rano

 

REJON

SEGREGACJA

BIOODPADY

Osiek

6,20

6,20

Gorenice, Zimnodół, Olkusz ul. 20 Straconych

7,21

7,21

Sieniczno, Zimnodół: nr 167, 167A, 167B, 167E, 168, 169, 169A, 169B, 170, 171, 171A, 173, 174, Zadole Kosmolowskie, Kosmolów, Wiśliczka

8,22

8,22

Braciejówka, Troks, Bogucin Mały, Kolonia Zimkówka,Olkusz ul. Podgrabie, Polne Wzgórze, Skalista, Spacerowa, Widokowa, Zamkowa, Jurajska

9,23

9,23

Witeradów,Olkusz ul. Krucza Góra, Kamyk, Czarnogórska, Żuradzka Mazaniec, Mazaniec ul. Boczna

10,24

10,24

OlewinOlkusz ul. Jana Pawła II, Rydla, Chopina, Płonowskiej, Hardego, Biema, Sosnowa, Nałkowskiej, Armii Krajowej, Zagaje, Nowowiejska, Witosa, Głowackiego, Sobieskiego, Pułaskiego, Al. 1000-lecia, Gajewskiego

10,27

10,27

Olkusz ul. Miła, Jasna, Wiejska, Pakuska, Wyszyńskiego, Wiśniowa,Kopernika, Dygasińskiego, Sikorka, Rabsztyńska, Kolberga,Buchowieckiego, Piękna, Słoneczna, Urocza, Januchty

14,28

14,28

Olkusz ul. K.K. Wielkiego, Korczaka, Partyzantów, Polna, Składowa, Olewińska, Minkiewicza, Nullo,Nowa, Łukasińskiego, Skalska, Słowackiego, Na Skarpie, Świętokrzyska, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście, Dąbrowskiego, Szpitalna, Krakowska, Rynek, Augustiańska, Bóżnicza, Floriańska, Szkolna, Staszica, Górnicza, Gęsia, Mickiewicza, Kantego, Sławkowska, Parcówka, Piaskowa, Budowlanych

1, 15, 29

1, 15, 29

Olkusz ul. Powstańców Śląskich, Kruszcowa, Ołowiana, Gwarecka, Kopalniana, Harcerska, Hutnicza, Skarbnika, Szybikowa, Piłsudskiego, Parkowa, Kocjana, Broniewskiego, Boczna, Krótka, Skwer, Dworska, Leśna, Skłodowskiej, Asnyka, Kolejowa, Okrzei, 29 Listopada, Witeradowska

2, 16, 30

2, 16, 30

Olkusz ul. Klonowa, Ogrodowa, Topolowa, Kasztanowa, Lipowa, Jaśminowa, Niepodległości, Storczykowa, Różana, Malinowa, Sienkiewicza, Jesionowa, Bohaterów Westerplatte, Kwiatowa, Zielona, Astrów, Cegielniana, Rzemieślnicza, Wapienna, Parcze, Makowa

3, 17, 30

3, 17, 30

Żurada, Niesułowice, Kogutek, Zederman, Zawada

1, 15, 29

7,21

Olkusz ul. Pomorska, Gwarków, Stary Olkusz, Ponikowska, Długa, Biała, Zacisze, Kołłątaja, Mieszka I, Pazurek, Rabsztyn, Czarny Las, Podlesie Rabsztyńskie

2, 16, 30

9,23

 

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH Z TERENU MIASTA I GMINY OLKUSZ Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH – KWIECIEŃ 2020 ROKU

 

Pojemniki z odpadami należy wystawić w dniu wywozu do godz. 6:00 rano

 

REJON

ODPADY ZMIESZANE

Gorenice,Olkusz ul. Buchowieckiego, Korczaka, K.K. Wielkiego, Łukasińskiego,Minkiewicza, Na Skarpie, Nowa, Nullo, Olewińska, Pakuska, Partyzantów,Polna, Skalska, Składowa, Słowackiego, Świętokrzyska, Zagaje

11,27

Osiek, Sieniczno, Zimnodół

6,20

Kosmolów, Olewin, Wiśliczka, Zadole Kosmolowskie

14,28

Olkusz ul. Bohaterów Westerplatte, Cegielniana, Jaśminowa, Kasztanowa,Klonowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Niepodległości, Ogrodowa,Parcze, Różana, Rzemieślnicza, Storczykowa, Wapienna, Wiśniowa,Topolowa

7,21

Pazurek, Rabsztyn, Czarny Las, Podlesie Rabsztyńskie, Zawada

14,27

Witeradów, Bogucin MałyOlkusz ul. Astrów, Chopina, Dygasińskiego, Jana Pawła II, Jesionowa,Jurajska, Kopernika, Kwiatowa, Nałkowskiej, Podgrabie, Polne Wzgórze,Rabsztyńska, Rydla, Sienkiewicza, Skalista, Sosnowa, Spacerowa,Widokowa, Zamkowa, Zielona

8,22

Braciejówka, TroksOlkusz ul. Piękna, Sikorka, Słoneczna, Urocza

2, 16, 30

Olkusz ul. Jasna, Januchty, Miła, Nowowiejska, Wiejska

3, 17, 29

Kogutek, ZedermanOlkusz ul. 20 Straconych, Czarnogórska, Głowackiego, Kamyk, Krucza Góra, Pułaskiego, Sobieskiego, Mazaniec, Mazaniec ul. Boczna

10,24

Żurada, Niesułowice

6,20

Olkusz al. 1000-lecia, ul. 29 Listopada, Armii Krajowej, Biema, Boczna, Broniewskiego, Budowlanych, Dąbrowskiego, Gajewskiego, Górnicza, Gwarecka, Harcerska, Hutnicza, Kantego, Kocjana, Kolejowa, Kolorowa, Kopalniana, Kościuszki, Hardego, Krakowskie Przedmieście, Krótka, Kruszcowa, Metalowa, Mickiewicza, Ołowiana, Parcówka, Piaskowa, Piłsudskiego, Płonowskiej, Powstańców Śląskich, Skarbnika, Skwer, Skłodowskiej, Sławkowska, Staszica, Szkolna, Szybikowa, Asnyka, Dworska, Leśna, Okrzei, Parkowa, Witeradowska, Żuradzka

1, 15, 29

Kolonia Zimkówka,Olkusz ul. Augustiańska, Bóżnicza, Floriańska, Gęsia, Kolberga,Krakowska, Rynek, Szpitalna, Witosa, Wyszyńskiego

9,23

Olkusz ul. Pomorska, Gwarków, Stary Olkusz, Ponikowska, Długa, Biała,Zacisze, Kołłątaja, Mieszka I

3, 17, 30