Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne



Osiedle Śródmieście

Augustiańska, Basztowa, Budowlanych, Bóżnicza, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Floriańska,Gęsia, Górnicza, Gwarecka, Harcerska, Hutnicza, Jana Kantego, Kolorowa, Kopalniana, Tadeusza Kościuszki, Krakowska, Kruszcowa, Krzywa, Adama Mickiewicza, Metalowa, Ołowiana, Parcówka, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Rynek, Stanisława Staszica, Szkolna, Szpitalna, Skarbnika, Sławkowska, Szybikowa, Wspólna, Żuradzka do torów kolejowych
Przewodniczący: Marek KRZYKAWSKI

 

Osiedle Centrum

Marcina Bylicy, Krakowskie Przedmieście, Króla Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 53 nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, 29 Listopada od nr 1 do nr 12, Waleriana Łukasińskiego, Na Skarpie, Francesco Nullo od nr 1 do nr 35 nieparzyste i od nr 2 do nr 40 i nr 44 parzyste, Olewińska od nr 3 do nr 9 nieparzyste, Skalska, Juliusza Słowackiego, Świętokrzyska
Przewodniczący: Henryk GAMRAT

 

Osiedle Pakuska

Al.1000-lecia od skrzyżowania z ul. Marcina Biema, Armii Krajowej, Marcina Biema, Kpt. Hardego, Legionów Polskich, Osiecka, Strzelców Olkuskich
Przewodniczący: Artur ROSOŁEK

 

 

Osiedle Czarna Góra

Adama Asnyka, Al.1000-lecia od skrzyżowania z ul. Marcina Biema, Boczna, Władysława Broniewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Antoniego Kocjana, Kolejowa, Krótka, Krucza Góra, Leśna, 29 Listopada, od torów kolejowych, Mazaniec, Mazaniec Boczna, Stefana Okrzei, Parkowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Skwer Janka Krasickiego, Witeradowska, Żuradzka od torów kolejowych
Przewodniczący: Joanna KOCJAN

 

Osiedle Pomorzany

Biała, Długa, Gwarków, Hugona Kołłątaja, Mieszka I Pomorska, Ponikowska, Stary Olkusz, Zacisze
Przewodnicząca: Barbara JOCHYMEK

 

   

Osiedle Glinianki

Astrów, Bohaterów Westerplatte, Cegielniana, Adolfa Dygasińskiego, Bartosza Głowackiego, Jana Sobieskiego, Jasna do skrzyżowania z ulicą Sikorka, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kluczewska, Mikołaja Kopernika, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Niepodległości, Ogrodowa, Parcze, Podgrabie, Kazimierza Pułaskiego, Rabsztyńska, Różana, Rzemieślnicza, Henryka Sienkiewicza, Sikorka, Spółdzielcza, Storczykowa, 20-tu Straconych, Topolowa, Wapienna, Wiśniowa, Zielona
Przewodniczący: Barbara PIEKARZ

 

Osiedle Młodych

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Fryderyka Chopina, Jana Pawła II, Marii Konopnickiej, Jana Kochanowskiego, Zygmunta Krasińskiego, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Marii Płonowskiej, Mikołaja Reja, Lucjana Rydla, Sosnowa, Juliana Tuwima, Stefana Żeromskiego
Przewodniczący: Jan DURAŃSKI

 

Osiedle Wschód

Janusza Korczaka, Króla Kazimierza Wielkiego od nr 66-parzyste i od nr 55-nieparzyste, Antoniego Minkiewicza, Nowa, Francesco Nullo od skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, Olewińska od skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, Partyzantów, Polna, Składowa, Skośna
Przewodniczący: Kazimierz ROGÓŻ

 

Osiedle Słowiki

Gen. Stefana Buchowieckiego, Batalionów Chłopskich, Oskara Kolberga, Pl. Konstytucji 3-go Maja, Kosynierów, Pakuska, Przemysłowa, Macieja Rataja, Piotra Ściegiennego, Romualda Traugutta, Wincentego Witosa
Przewodniczący: Jacek HABERKA

 

Osiedle Skalskie

Jasna od skrzyżowania z ulicą Sikorka, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Miła, Nowowiejska, Wiejska, Zagaje
Przewodniczący: Marta PIĄTEK