Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

W sobotę 4 maja odbyły się uroczystości upamiętniające 156. rocznicę bitwy pod Krzykawką i śmierci płk. Francesco Nullo. Obchody rozpoczęły się w Olkuszu na Starym Cmentarzu oraz były kontynuowane w Krzykawie. Gościem honorowym był JE Aldo Amati, Ambasador Republiki Włoskiej w Polsce.

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia olkuskiej Biblioteki, w której prezentowane są dwie nowe wystawy: "Czescy i czechosłowaccy twórcy literatury dziecięcej i młodzieżowej" oraz „Birma – w rytmie Tipitaki -  Grzegorz Kłeczek”. Wystawy można oglądać w holu biblioteki do końca czerwca.

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych na hasło promujące sprzątanie po swoim pupilu

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

w związku z realizacją Projektu „Małopolska Niania 2.0”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,

Oś Priorytetowa 8 Rynek pracy,

Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

ogłasza

 

DRUGI NABÓR DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0”

 

Śladami Francesco Nullo i bohaterów powstania styczniowego

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz wójt Gminy Bolesław serdecznie zapraszają na obchody rocznicy śmierci płk. Francesco Nullo oraz Bitwy pod Krzykawką, które odbędą się 4 maja 2019 roku. Szczegóły w zaproszeniu.