Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Niespotykana jak na tę porę roku pogoda sprawia, że myśli o zimowych atrakcjach nie zaprzątają jeszcze mieszkańców gminy Olkusz. Inaczej jest jednak w magistracie, gdzie właśnie został rozstrzygnięty przetarg na organizację lodowiska w centrum Srebrnego Miasta. Jest to już zatem pewne – od 1 grudnia w sercu Olkusza ponownie stanie Srebrna Tafla, z której będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy oraz goście.

Konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji  z Funduszy Europejskich

Mobilna Akademia Młodych Orłów, będąca innowatorskim przedsięwzięciem Polskiego Związku Piłki Nożnej, wzorem innych miejscowości dotarła także do Olkusza. W Srebrnym Mieście trwa jej druga edycja. W futbolowych zajęciach prowadzonych w dwóch grupach wiekowych, udział bierze łącznie 34 zawodników z różnych klubów.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp. Małgorzaty Węgrzyn

wieloletniej Wójt Gminy Klucze,
przewodniczącej Rady Powiatu Olkuskiego.

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

 

Przewodniczący

Rady Miejskiej

Jan Kucharzyk

Burmistrz

Miasta i Gminy Olkusz

Roman Piaśnik

Małgorzata Węgrzyn

28 października Grupa Teatralna Glutaminian Sodu, działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, uroczyście obchodziła swoje 10-lecie.

25 października w olkuskim MOK w ramach Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku odbyła się uroczystość 50-lecia działalności artystycznej Zenona Krukowieckiego, solisty i konferansjera zespołów Słowianki i Prasłowianki.