Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu zaprasza 26 lutego, o godz. 18.00, na wystawę zbiorową p.t. ANEKS idea – materia – przestrzeń.

ANEKS. Idea, materia, przestrzeń jest projektem zrealizowanym przez twórców, którzy swoją artystyczną edukację rozpoczynali w Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Ich dzieła zebrane na tej wystawie stanowią swego rodzaju aneks do kolekcji głównej Idea, materia, przestrzeń, która miała swoją publiczną premierę w Galerii Extravagance Sosnowieckiego Centrum Sztuki – Zamek Sielecki w Sosnowcu w 2010 roku. Prezentowali na niej swoje prace Robert Dudek, Ewa Janus, Leszek Lewandowski, Józef Murzyn, Kazimierz Pawlak, Adam Pociecha i Paweł Warchoł. W wystawie ANEKS. Idea, materia, przestrzeń pokazywane są ponadto prace Krystyny Olchawy i Marka Wawrzkiewicza.

Wystawa ANEKS idea – materia – przestrzeń.

ANEKS idea – materia – przestrzeń.