Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Konsultacje czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Olkusza

 

W tym roku po raz czwarty mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz będą mogli zadecydować o przeznaczeniu części środków z budżetu Miasta i Gminy Olkusz, uczestnicząc w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Olkusz.

Przed określeniem zasad realizacji IV edycji Budżetu Obywatelskiego prosimy Państwa o zgłaszanie uwag i propozycji zmian.

 

Projekt Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących budżetu obywatelskiego na 2018 rok zamieszczony został na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu www.umig.olkusz.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Swoje uwagi i propozycje zmian do w/w projektu zarządzenia mogą Państwo zgłaszać za pośrednictwem ankiety internetowej dostępnej tutaj do 5 kwietnia 2017 r.

 

Zapraszam także na spotkanie konsultacyjne w sprawie zasad realizacji IV edycji budżetu obywatelskiego, na którym można będzie zaproponować zmiany i wnieść uwagi do procedury realizacji budżetu obywatelskiego.

Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku o godzinie 15:30 w sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panią Matyldą Libowicz tel. 32 6260164

 

Gorąco zapraszam wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz do udziału w konsultacjach zasad organizacji IV edycji Budżetu Obywatelskiego.

 

                                                                                                     Roman Piaśnik

                                                                                       Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

 

Załączniki:

Projekt zarządzenia w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych zasad organizacji IV edycji Budżetu Obywatelskiego

Ankieta - konsultacje budżetu obywatelskiego