Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

W minionym roku, dzięki tysiącom głosów mieszkańców, w Olkuszu zostało wybudowane Podwórko NIVEA. Jest szansa, żeby powtórzyć ten sukces. Do 12 maja olkuszanie mogą przesyłać do Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu propozycje miejsc, które ich zdaniem są idealne, aby powstało w nich Podwórko Talentów Nivea i spełniają wymogi określone w regulaminie konkursu.

Gmina Olkusz zgłosi jedną lokalizację. Do konkursu mogą przystąpić również publiczne szkoły podstawowe, zespoły szkół, w skład których wchodzi publiczna szkoła podstawowa, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe.

Podwórko Talentów NIVEA to nieco zmieniona formuła konkursu Podwórko NIVEA, które organizowane jest przez znaną markę kosmetyków. W 2016 roku Gmina Olkusz zgłosiła teren przy Przedszkolu nr 8 w Olkuszu i dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnej lokalizacja zdobyła ilość głosów, gwarantującą wygraną.

- Zachęcam wszystkich do zgłaszania miejsc, spełniających kryteria określone w regulaminie konkursu, które będziemy mogli formalnie zgłosić. W ostatnim czasie nakładem Gminy Olkusz powstało w naszym mieście wiele miejsc rekreacyjnych i cieszą się one dużym powodzeniem. Każda kolejna taka atrakcja wzbogaca ofertę czasu wolnego naszego miasta, dlatego rozważamy możliwość ponownego wzięcia udziału w konkursie  – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Propozycje można składać do 12 maja 2017 roku osobiście w siedzibie magistratu, a także pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem profilu Urzędu Miasta i Gminy Olkusz na Facebooku.

Regulamin dostępny na stronie: https://podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-zgloszen.pdf