Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

W sobotę, 13 stycznia br. na rynku miejskim w Olkuszu odbędzie się rozgrzewający piknik TAURONA. Imprezę zorganizowano z okazji otwarcia nowego punktu obsługi klienta. Motywem przewodnim pikniku jest gorący temat - ekologiczne sposoby ogrzewania domów i mieszkań.

 

Spotkanie na rynku miejskim

Na piknik, który odbędzie się na płycie rynku w Olkuszu TAURON zaprasza od godz. 10.00 do 16.00. Przygotowano atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Głównym punktem wydarzenia jest specjalna platforma, na której prezentowane są różne sposoby ekologicznego ogrzewania pomieszczeń. Każdy będzie mógł nie tylko zapoznać się z działaniem pieców akumulacyjnych czy pomp ciepła, ale też dowiedzieć się, jak uzyskać z TAURONEM kredyt 0 proc. na zakup kotłów gazowych i nowoczesnych pieców na ekogroszek. Udzielane będą również bezpłatne porady dotyczące montażu konkretnego ogrzewania w domu, czy mieszkaniu. Ogrzewania, które będzie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych konkretnego klienta.

Uczestnicy imprezy będą też mogli skorzystać z tabletów z kalkulatorem kosztów ogrzewania, przetestować inteligentne rozwiązania dla domu Smart Home i dowiedzieć się wszystkiego o korzystnej ofercie „Twoje 300” na prąd i gaz.

Wśród licznych atrakcji są też gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami, gorące napoje i popcorn Wszystkie atrakcje podczas pikniku są bezpłatne.

 

Nowe biuro obsługi klienta

Nowy punkt obsługi klienta TAURONA w Olkuszu otwarty został 9 stycznia br. Placówka zlokalizowana jest przy al. 1000-lecia 2d.

Biuro w Olkuszu, tak jak każda nowa placówka, udostępniane jest klientom z zachowaniem wypracowanych przez TAURON zasad wyposażenia i aranżacji, które budują dobrą atmosferę. Przygotowano trzy stanowiska obsługi – w tym jedno przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorców. Punkt obsługi wyposażony jest w bogaty zestaw informatorów, m.in. o produktach, które obejmują zarówno usługi serwisowe jak i specjalistyczne. Przeszkoleni pracownicy będą doradzać w dokonywaniu wyborów, które odpowiadają na indywidualne potrzeby klienta.

Placówka TAURONA w Olkuszu czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 16.00, a w piątki od 8.00 do 15.00.

Inne formy kontaktu z TAURONEM

Do dyspozycji klientów są także inne formy kontaktu, które TAURON systematycznie rozwija i udoskonala.

Od października wydłużono godziny pracy zarówno infolinii obsługowej dla gospodarstw domowych, która działa pod numerem 32 606 0 606, oraz infolinii sprzedażowej 555 444 555. Teraz każda z nich działa od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00.

Wprowadzono również zmiany w telefonicznej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. W październiku utworzono specjalną infolinię obsługową dedykowaną tylko dla tego segmentu klientów. Nowa infolinia dla przedsiębiorstw czynna jest pod numerem 555 444 333, a zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są w dni powszednie od 7.00 do 20.00.

Klienci mogą również kontaktować się z TAURONEM za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres dla klientów z gospodarstw domowych to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. a dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do dyspozycji klientów jest również elektroniczne biuro obsługi ebok.tauron.pl, a osoby, które preferują przesyłanie tradycyjnej korespondencji mogą ją wysyłać na adres: TAURON Obsługa Klienta, ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice.