Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Do tradycji wpisały się spotkania emerytowanych pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Na zaproszenie burmistrza chętnie odpowiadają byli urzędnicy, ciągle zainteresowani sprawami miasta, któremu poświęcili lata swojej pracy. Tegoroczna wizyta cieszyła się dużą frekwencją. Zgromadzeni w olkuskim magistracie chętnie dzielili się wspomnieniami ze „swoich czasów”, spostrzeżeniami dotyczącymi bieżących wydarzeń oraz uprzejmościami i życzeniami noworocznymi.

Spotkanie z emerytami

- Pozwólcie Państwo, że w pierwszej kolejności przekażę serdeczne pozdrowienie od koleżanek i kolegów z pracy oraz złożę noworoczne życzenia. Na cały 2018 rok życzę Państwu wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i spełnienia marzeń – witał zgromadzonych Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Rok temu emerytowanych pracowników magistratu szczególnie interesowały sprawy związane z remontem pokoi oraz potrzebą opuszczenia starej części budynku urzędu. Dziś wiadomo, że organizacyjnie udało się to bez jakiegokolwiek uszczerbku na komforcie pracy. Teraz największe zainteresowanie oraz uznanie budziły remont elewacji oraz plany rewitalizacji Kwartału Królewskiego, czyli budynku dawnego starostwa oraz podziemi ratusza. Emerytowani pracownicy słyszeli o uzyskanym dofinansowaniu na ten cel, jednak chętnie dopytywali o szczegóły.

Spotkanie z emerytami

Spotkanie z emerytowanymi urzędnikami upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a rosnąca z roku na rok frekwencja świadczy o tym, że są one bardzo dobrze odbierane. Cieszą nie tylko samych zainteresowanych, ale również aktualnych pracowników magistratu, odwiedzanych przy tej okazji przez starszych kolegów.