Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik oraz JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz zapraszają do udziału we wspólnej inicjatywie skierowanej do środowiska olkuskiego biznesu, polegającej na cyklicznych spotkaniach przedstawicieli przedsiębiorstw, środowiska nauki oraz samorządu.

Biznesowy Czwartek

W wybrany czwartek miesiąca w Olkuszu odbędzie się spotkanie tematyczne, w czasie którego ekspert z konkretnej dziedziny przeprowadzi wykład bądź warsztaty dotyczące szczególnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

Cykl Biznesowych Czwartków zostanie zainaugurowany wykładem „70 dni do RODO. Jak być gotowym?” dotyczącym nowych europejskich zasad ochrony danych osobowych, w szczególności skupiając się na tych działaniach, które należy podjąć już teraz, by w porę odpowiedzieć wyzwaniom stojącym przed przedsiębiorcami w związku z wdrożeniem Regulacji o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Prezentację poprowadzi Paweł Makowski – Radca Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ekspert w kwestiach ochrony danych dotyczących podnoszenia świadomości opinii publicznej na temat ochrony prywatności, zgodności z przepisami RODO oraz międzynarodowej współpracy między organami ochrony danych.

Biznesowy Czwartek

Pierwsze spotkanie w ramach Biznesowych Czwartków odbędzie się 15 marca 2018 roku o godz. 9:00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu (ul. Francesco Nullo 29). Więcej informacji oraz rejestracja: www.biznesoweczwartki.wsb.edu.pl.

Planujemy, że w kolejnych miesiącach prelegentami Biznesowych Czwartków zostaną m.in. eksperci z zakresu zarządzania, prawa pracy czy HR. Tematy następnych spotkań będą uzgadniane również z Państwem, by jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

Po każdym wykładzie będzie czas na wspólną dyskusję przy kawie.

Liczymy, że inicjatywa Biznesowych Czwartków znajdzie uznanie w środowisku przedsiębiorców oraz stanie się stałym i wyczekiwanym wydarzeniem wpisanym w terminarz.

Partnerek akcji jest Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

Z serdecznym zaproszeniem oraz wyrazami szacunku:

BURMISTRZ

Miasta i Gminy Olkusz

 

Roman Piaśnik

REKTOR

Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 

prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz