Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

Przedsiębiorcy bardzo ciepło przyjęli wspólną inicjatywę burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika i JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławę Dacko-Pikiewicz. Wykład inaugurujący cykl Biznesowych Czwartków cieszył się dużym zainteresowaniem. 19 kwietnia o godzinie 9:00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury przedstawiciele sektora biznesu ponownie spotkają się, by wysłuchać prezentacji dotyczącej rozwoju potencjału ludzkiego w przedsiębiorstwie. Każdy przedstawiciel olkuskiego (choć nie tylko!) biznesu może wziąć udział. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej www.biznesoweczwartki.wsb.edu.pl.

Biznesowy czwartek 2

Tematem najbliższego Biznesowego Czwartku będzie: “Inwestowanie w rozwój ludzi w przedsiębiorstwie – biznesowe szanse, które nam uciekają”. Jak skutecznie sięgnąć po potencjał intelektualny pracowników? Jak zarządzać ich rozwojem, aby była to rentowna inwestycja, a nie koszt, który przedsiębiorca chciałby wyłącznie ograniczać? Co zrobić, jeśli w firmie nie ma efektywnych praktyk w tym zakresie, a pracownicy na rynku pracy, oczekują od pracodawcy, aby dbał o ich rozwój?

Na te i inne pytania podczas wykładu i warsztatu odpowie Paweł Kopijer – Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Absolwent studiów MBA (Thames Valley University, London). Posiada amerykańskie certyfikaty Modelu ROI™, J.J.Phillips, ROI Institute oraz metodologii HPI, ASTD. Certyfikowany Coach LMI™.

Obecnie prezes 2C Consulting (wdrażającej model szacowania ROI), wiceprezes Klastra HRD i kierownik Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej, wykładowca na Uniwersytecie SWPS, Akademii im. Koźmińskiego, WSB we Wrocławiu, pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Więcej informacji o prelegencie: http://biznesoweczwartki.wsb.edu.pl/event/inwestowanie-w-rozwoj-ludzi-w-przedsiebiorstwie-biznesowe-szanse-ktore-nam-uciekaja/

Czym są Biznesowe Czwartki?

W wybrany czwartek miesiąca w Olkuszu odbędzie się spotkanie tematyczne, w czasie którego ekspert z konkretnej dziedziny przeprowadzi wykład bądź warsztaty dotyczące szczególnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Organizatorzy planują, że w kolejnych miesiącach prelegentami Biznesowych Czwartków zostaną m.in. eksperci z zakresu zarządzania, prawa pracy czy HR. Tematy następnych spotkań będą uzgadniane również z uczestnikami, by jak najlepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania.

Po każdym wykładzie jest czas na wspólną dyskusję przy kawie.

Organizatorami Biznesowych Czwartków są: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydział Zamiejscowy w Olkuszu, Gmina Olkusz oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

Więcej informacji oraz zapisy na spotkania: www.biznesoweczwartki.wsb.edu.pl