Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznemu Święta Srebra – Dni Olkusza 2018 będzie Jarmark Rękodzieła i Produktów Lokalnych na ulicy Krakowskiej. Do końca kwietnia chęć bezpłatnego uczestnictwa w Jarmarku mogą zgłaszać wytwórcy regionalnych wyrobów rzemieślniczych, użytkowych i artystycznych, biżuterii oraz naturalnych produktów spożywczych prowadzący działalność na terenie Miasta i Gminy Olkusz.

 

W drewnianych domkach kupić można było ręcznie haftowane dekoracje do domu, sery, wędliny, biżuterię, miody, naturalne kosmetyki i wiele innych. Różnorodność oferowanych produktów i ich jakość zachęcały uczestników Święta Srebra do oglądania i zakupów.

- Jarmark na ulicy Krakowskiej spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też postawiliśmy kontynuować pomysł również w tym roku. Zachęcam naszych lokalnych rzemieślników i producentów do wzięcia udziału w Jarmarku, co stworzy doskonałą okazję do prezentacji asortymentu w szerszym gronie odbiorców – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Bezpłatna powierzchnia wystawiennicza będzie przydzielana na podstawie poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego”. Wypełniony formularz należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 30 kwietnia 2018 roku na adres: Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Biuro Promocji i Informacji Publicznej, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz. W przypadku preferowanej drogi elektronicznej, skan formularza należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Spośród nadesłanych ofert zostanie wybranych minimum 10 wystawców, którzy otrzymają możliwość skorzystania z bezpłatnej powierzchni wystawienniczej. Organizator zapewnia wystawcy powierzchnię wystawienniczo-handlową (6 m kw.) wyposażoną w drewniany domek o wymiarach 3x2 m. 

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin