Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

642 nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika powędrowały do najlepszych młodych naukowców, sportowców i artystów z Gminy Olkusz oraz ich opiekunów. Jest to forma uhonorowania przedszkolaków i uczniów za ich wybitne osiągnięcia w minionym roku oraz podziękowania nauczycielom za ponadprzeciętny wkład w kształcenie olkuskiej młodzieży. Nagrody rzeczowe i dyplomy laureaci konkursów i olimpiad odebrali tuż przed wakacjami.

- Serdecznie Wam dziękuję za czas, jaki poświęcacie na rozwijanie swoich zainteresowań i naukę. Jestem pewien, że wasza praca zaprocentuje w przyszłości, czego z całego serca Wam wszystkim życzę. Słowa podziękowania kieruję również do waszych nauczycieli i rodziców. To dzięki ich wsparciu było możliwe osiągnięcie celów, jakie sobie postawiliście – mówił burmistrz Roman Piaśnik.

Nagrody Edukacja

W tym roku przyznano 459 nagród dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz 183 dla nauczycieli.

O nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych oraz nauczycieli, którzy przysłużyli się do ich sukcesów, wnioskowało 17 szkół i 7 przedszkoli.

- Jest to najwyższa jak dotąd ilość nagród burmistrza dla uczniów i nauczycieli za wybitne osiągnięcia. Wynika ona przede wszystkim z rekordowej ilości konkursów, zawodów i olimpiad o wysokiej randze, których laureatami byli młodzi olkuszanie. Są to efekty doskonałej pracy nauczycieli z uczniami zdolnymi, ale również tworzenia klas sportowych, organizowania zajęć dodatkowych i ciągłego inwestowania w infrastrukturę edukacyjną i sportową – komentuje Paulina Polak, dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu.

Nagrody Edukacja

Więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/pg/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=1054765308012643