Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

100 flagSzanowni Państwo. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania i sto osób udzieliło już prawidłowych odpowiedzi, w związku z tym zawieszamy nasz konkurs. Do zwycięzców zostaną przesłane maile. Po odbiór nagród prosimy zgłaszać się osobiście do pokoju 312 (II piętro) w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu. Bardzo prosimy o zabranie ze sobą legitymacji szkolnych.

 

Setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sylwetki mieszkańców Olkusza, którzy przyczynili się do powstania wolnej Polski. Dlatego zapraszamy do udziału w internetowym konkursie „100 flag na 100-lecie niepodległości”. Konkurs jest częścią projektu „Olkusz - przystanek Niepodległość” realizowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu we współpracy z partnerami przy wsparciu Fundacji BGK w ramach konkursu „Na 100 Niepodległa”.

Zasady udziału w internetowym quizie są proste. Wystarczy wejść na stronę konkursu i poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań. Dla osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie wylosowane pytania mamy nagrody, czyli flagi Polski wraz z drzewcami oraz zestawy publikacji i gadżetów związanych z rocznicą odzyskania niepodległości. Mamy nadzieję, że udział w konkursie pogłębi wśród uczestników wiedzę z zakresu historii regionalnej, zwłaszcza w kontekście odzyskania niepodległości. Mamy także nadzieję, że flagi Polski, które otrzymają laureaci konkursu będą powiewały na Państwa domach podczas świąt narodowych, świadcząc o szacunku i przywiązaniu dla naszych barw i symboli narodowych. Konkurs jest skierowany do osób w wieku od 12 do 18 lat, zameldowanych lub uczęszczających do szkół na terenie Miasta i Gminy Olkusz. Liczymy, że udział w konkursie przyczyni się kształtowania postaw patriotycznych młodego pokolenia poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o mieszkańcach Olkusza i ziemi olkuskiej zasłużonych dla odzyskania niepodległości. Konkurs potrwa do 15.12.2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zapraszamy do udziału.

 

Wybierz jeden zestaw pytań konkursowych:

1 | 23456789 | 10

Regulamin konkursu