Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE) przekształcane są w Polską Strefę Inwestycji. W myśl nowych przepisów cały kraj stał się strefą ekonomiczną, a przedsiębiorcy by uzyskać zwolnienie podatkowe w podatku CIT lub PIT mogą inwestować na każdym terenie – zarówno publicznym jak i prywatnym. O szczegółach opowiedzą przedstawicielki Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o. Krystyna Sadowska, dyrektor działu obsługi inwestora oraz Justyna Czyszek, specjalista ds. obsługi inwestora. Spotkanie organizowane w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu (ul. Fr. Nullo 29) w ramach cyklu Biznesowe Czwartki odbędzie się 29 listopada o godzinie 11:00. Wstęp jest bezpłatny.

- Przedsiębiorcy intensywnie szukają nowych możliwości rozwoju swoich działalności. Dlatego szczególnie chętnie korzystają z wszelkich form wsparcia, takich jak dofinansowania czy ulgi podatkowe. Wspólnie z Akademią WSB staramy się dostarczać wiedzę, która pozwala lepiej działać lokalnym firmom. Dziś zapraszamy Państwa na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z przedstawicielkami Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o. – zaprasza Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Biznesowy Czwartek

„Biznesowe Czwartki” to inicjatywa burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika i JM Rektora Akademii Wyższej Szkoły Biznesu prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko – Pikiewicz. W czasie bezpłatnych spotkań uczestnicy poruszali kwestie m.in. związane z ochroną danych osobowych, możliwością pozyskania środków unijnych, odpowiedzialnością cywilno-prawną, czy grywalizacją interpersonalną.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 29.11.2018 r. o godzinie 11:00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu przy ul. Fr. Nullo 28. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!