Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Ostatnia w roku sesja Rady Miejskiej w Olkuszu jest okazją do tradycyjnego uroczystego uhonorowania najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Olkusz, którzy – w uznaniu osiągnięć w nauce oraz sporcie – otrzymują stypendium burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Kandydatów m mogli zgłaszać dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych, rady rodziców, instytucje kulturalne, oświatowe i sportowe oraz rodzice i opiekunowie uczniów.

Stypendia

Stypendyści otrzymali gratulacje od zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Bożeny Krok, przewodniczącego Rady Miejskiej w Olkuszu Łukasza Kmity, przewodniczącego Komisji Oświaty Arkadiusza Królewicza oraz dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji Pauliny Polak.

Stypendium jest formą promowania wybitnie uzdolnionej młodzieży Gminy Olkusz. Ma charakter jednorazowy i jest przyznawane w danym roku kalendarzowym. Przyznawane jest za szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne, sportowe i inne.

Stypendia

Ceremonię wręczenia stypendiów można obejrzeć tutaj: https://esesja.tv/transmisja/293/ii-sesja-rady-miejskiej-w-olkuszu-w-dniu-11122018.htm

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/pg/umigolkusz/photos/?tab=album&album_id=1201883516634154