Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

12.01 w sobotę  zajęciami  na lodowisku rozpoczynają się ferie zimowe z MOSiR`em, przeznaczone dla dzieci i młodzieży mieszkających lub uczących się na terenie miasta i gminy Olkusz. Naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach, tak jak rok temu poprowadzą trenerzy z klubu Walley z Krakowa.  W każdym tygodniu odbędzie się 5 godzinnych spotkań: o godz. 9.00 dla dzieci z rocznika 2009 i starszych, a o godz. 10:00 dla dzieci urodzonych w 2010 i młodszych. Zapisy na zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 7 stycznia.

 

Harmonogram zajęć podczas ferii

 

W poniedziałki, środy i piątki od godz. 10 zapraszamy młodzież do udziału w turniejach piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki i trio basketu. Dla dzieci przygotowaliśmy animacje sportowe, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00 (dzieci ze szkól podstawowych klasy I-III i młodsze). Dodatkowo w pierwszym tygodniu ferii  (14 -18.01, godz. 14.00) codziennie Pan Tomasz Bocianowski poprowadzi szkółkę „ABC tenisa ziemnego”, a  w każde popołudnie od godz. 16.30 instruktorzy z  klubu Kyokushin Karate na zajęciach „XXVI Akademii karate i samoobrony” wprowadzą uczestników w świat starożytnej i pięknej sztuki walki bez broni.

Poza zajęciami w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Integracyjnym nr 1 zapraszamy na krytą pływalnię, gdzie pod okiem instruktorów można nauczyć się pływać lub doskonalić już posiadane umiejętności pływackie.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, ale niektóre z limitem miejsc: na lodowisku, pływalni i tenis ziemny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na powyższych zajęciach, prosimy o wcześniejsze zapisy (od poniedziałku 7.01.2019 r.) telefonicznie pod numerami: 32 649 44 88 lub 784 647 871. Każde dziecko musi posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

REGULAMIN

Ogólne oświadczenie i zgoda rodzica na udział dziecka w zajęciach podczas ferii

Patronat medialny: Przegląd Olkuski.

Szczegółowe informacje oraz wzór zgody rodzica na udział dziecka w poszczególnych zajęciach:

Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach

Nauka i doskonalenie pływania

ABC Tenisa ziemnego