Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Zima trwa w najlepsze, a FIBER zagrzewa do wspólnej zabawy na olkuskim lodowisku. Już w najbliższą niedzielę 27 stycznia na Srebrnej Tafli atrakcje i moc prezentów. Nie może was zabraknąć!

 

Lodowisko na rynku w Olkuszu to bez wątpienia największa zimowa atrakcja w regionie w okresie zimowym. Szczególnie w ferie zabawa na ślizgawce cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców, ale również przyjezdnych gości.

Dostawca internetu światłowodowego FIBER po raz kolejny przygotował propozycję dla całych rodzin chcących spędzić ciekawie niedzielne popołudnie. Na najmłodszych i tych nieco starszych wielbicieli lodowego szaleństwa w firmowym namiocie przy lodowisku czekać będą zimowe upominki od FIBER, które przydadzą się podczas uprawiania zimowych sportów i długich spacerów. Do każdego biletu dołączony zostanie prezent od sponsora imprezy.

O godzinie 15:00 rozpocznie się profesjonalny pokaz łyżwiarski. A po nim najmłodsi wezmą udział w przygotowanych dla nich animacjach z niespodziankami.

Podobnie jak w ubiegłym roku FIBER, chętnie przyłącza się do organizacji imprez służących mieszkańcom powiatu olkuskiego i poprawie ich sprawności fizycznej. Rok zaczyna się od widowiskowego pokazu na lodowisku. Latem FIBER będzie obecny na organizowanych w powiecie olkuskim festynach i innych wydarzeniach plenerowych. Wypatrujcie namiotu FIBER!

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Źródło: Materiał prasowy FIBER