Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

ogłasza Konkurs dla mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz

na najbardziej „EKO-nomiczny dom”.

 

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie właścicieli budynków mieszkalnych, za zastosowane w tych budynkach rozwiązania oszczędzające wodę i energię, wykorzystujące energię odnawialną, ekologiczne formy ogrzewania itp. Ocenie podlegać będzie rodzaj oraz liczba zastosowanych w danym budynku rozwiązań chroniących środowisko.

Zgłoszone do Konkursu budynki zostaną odwiedzone przez komisję konkursową, a zastosowane w nich rozwiązania nagrodzone. Dla laureatów konkursu przewidziano wysokie nagrody pieniężne (2000zł, 1500zł, 1000 zł).

Zgłoszenia do Konkursu można składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu, Rynek 1, lub przesyłać na adres e-mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie od 17.02.2020 r. do 10.03.2020 r. do godz. 15:00, w formie wypełnionego formularza.

Regulamin Konkursu oraz druk formularza dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu: www.umig.olkusz.pl. oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta  i Gminy  w Olkuszu, pok. 324.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz do wzięcia udziału w Konkursie.

Konkurs współfinansowany jest z projektu „Eliminacja niskosprawnych urządzeń grzewczych w Gminie Olkusz i ich wymiana na kotły wykorzystujące paliwa gazowe I biomasę” w ramach dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza. Poddziałanie 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji.

 

 

Regulamin Konkursu „EKO-nomiczny dom”