Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Olkusza, amatorsko zajmujących się fotografią do udziału w konkursie fotograficznym „Kultura łączy” organizowanym  przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.

Konkurs będzie odbywał się w ramach zadania „Przebudowa i modernizacja obiektów kultury, Starego Cmentarza wraz z przestrzenią publiczną na cele społeczne w Olkuszu” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Zadaniem konkursowym Uczestników będzie wykonanie fotografii prezentujących różne formy aktywności artystycznej w oparciu o zmodernizowany obiekt Domu Kultury przy ul. Fr.Nullo 29, oraz efekty prac wykonanych na terenie Starego Cmentarza i Stawu Tomsi, Przedszkola nr 7, a także efekty pozostałych projektów zrealizowanych w Olkuszu w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji (GPR).

Prace należy nadsyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 5.10.2020 r.

Warunki udziału w konkursie określa REGULAMIN. W razie pytań prosimy o kontakt z  Biurem Promocji i Informacji Publicznej Urzędu Miasta  i Gminy w Olkuszu tel. 32 6260160 , 32 6260162

Dodatkowe informacje na temat projektów realizowanych w GPR można znaleźć tutaj

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Informacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych