OLKUSKA RADA SENIORÓW

Szanowni Seniorzy – Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz!

Z wielką radością informujemy, że Olkuska Rada Seniorów II kadencji po pandemicznych ograniczeniach rozpoczęła swoje funkcjonowanie.

Będziemy  dbali o to, by naszym Seniorom w mieście i gminie Olkusz żyło się jak najlepiej. Chcielibyśmy, współpracując z różnymi instytucjami, przełamywać bariery, które utrudniają aktywność osobom starszym.

Prosimy Państwa o podzielenie się z nami swoimi uwagami, opiniami i propozycjami.

Członkowie Olkuskiej Rady Seniorów będą dyżurować w każdą środę w godzinach 11.00 – 13.00 w budynku dawnego Starostwa, Rynek 4, pok. 116.

W trakcie dyżurów można będzie uzyskać Karty Seniora i odebrać Kopertę Życia. Pierwszych kilkanaście osób, które nas odwiedzą otrzyma specjalny pakiet dla Seniorów.