Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Półmetek już za nami.

Liczba spisanych mieszkańców i mieszkań na dzień 07.07.2021.

gmina Olkusz:                           35.33% osób   i     36,11 % mieszkań,

powiat olkuski:                         33.53% osób    i    32,06 % mieszkań,

województwo małopolskie:     38.48% osób    i     34,8 %  mieszkań.

Stoimy nie najgorzej ale zawsze może być lepiej. Nie zwalniajmy!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym).

Serdecznie zapraszamy seniorów i wszystkie chętne osoby, do skorzystania z możliwości spisu na specjalnie przygotowanych stanowiskach w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu, Rynek 1, pok. 114 (parter) lub pok. 207 (I piętro - dodatkowe stanowisko do samospisu).

Z pomocą osoby z Gminnego Biura Spisowego, szybko i sprawnie wypełnicie formularz spisowy.

Nie zwlekaj, przyjdź i się spisz sam lub z pomocą członka Gminnego Biura Spisowego w Olkuszu.