4 września zapraszamy was na wspaniałą imprezę na olkuskim rynku – Pożegnanie Wakacji.
Każdy znajdzie coś dla siebie, gwarantujemy znakomitą zabawę od przedpołudnia do nocy.
Już od 11:00 będzie można obejrzeć stoiska reklamowe. Na dzieci czekają: dmuchany plac zabaw, pięć urządzeń, w tym równoważnia i dmuchany zamek, a co najważniejsze, wszystko za darmo! Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w akcji plastycznej, a także obejrzeć spektakl pacynkowy.
Wszystkich ucieszą największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej w wykonaniu Morning Star Orchestra. Muzyka będzie wykonywana na żywo, na scenie wystąpi dla was 16 osób. Wspólny śpiew uniesie się nad rynkiem, bo któż nie zna „Parostatku” Krawczyka, piosenek Wodeckiego, „Skyfall” Adele czy „Summer in the city” JoegoCockera?
Ci, którzy jeszcze nie widzieli największej atrakcji turystycznej naszego miasta, będą mogli zwiedzić Podziemny Olkusz w promocyjnej cenie.
Oprócz tego zapraszamy o 11.00 na narodowe czytanie, a o 16.30 na koncert Olkuskiej Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej.
Między koncertami rozbawi was do łez Kabaret Weźrzesz, a na zakończenie pierwszy raz w Olkuszu obejrzycie magiczny pokaz laserów z fluorescencyjnymi bębniarzami.
Pogodę zamówiliśmy ładną, czekamy na was i zapraszamy do wspólnego świętowania!

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, że w związku z organizacją wydarzenia Pożegnanie Wakacji, w dniu 4 września 2021 roku nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu samochodowego w obrębie rynku i przylegających ulic.

Pożegnanie Wakacji