Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

 

W związku z nadchodzącym terminem zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 r. pragniemy przypomnieć Naszym Mieszkańcom o ciążącym na nich obowiązku spisania się w w/w spisie. Do 30 września br. na terenie całego kraju Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY, a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny.

Obowiązkową, a jednocześnie najbezpieczniejszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie, jest samospis internetowy – na stronie internetowej spis.gov.pl .

Mając na uwadze, że nie wszyscy mieszkańcy mają dostęp do Internetu lub czas aby odwiedzić w ciągu tygodnia Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu celem spisania się, informujemy, że w dniu 5 września 2021 r. (NIEDZIELA)  członkowie Gminnego Biura Spisowego w Olkuszu będą pełnili dyżur w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu w godzinach od 10.00 do 15.00 celem niesienia pomocy przy samospisie.

Dla milusińskich Naszej Gminy przygotowane są książeczki do kolorowania.

 

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pełny udział w spisie.

                                                                          

 

                                                                                           Gminne Biuro Spisowe w Olkuszu