Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju dla Gminy Olkusz na lata 2023-2033 ogłaszamy nabór propozycji przedsięwzięć projektowych o strategicznym znaczeniu dla rozwoju gminy. Celem przedmiotowego naboru jest identyfikacja potrzeb oraz pomysłów prorozwojowych, których wyznaczenie pozwoli na lepsze zaprogramowanie działań wpływających na dynamizację rozwoju naszej gminy, jak również zapewni możliwość aplikowania o środki pochodzące z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Zgłaszać można zadania, inwestycje, wydarzenia i wszelkie inicjatywy, które wpłyną na rozwój naszej gminy oraz przyczynią się do poprawy jakości życia jej mieszkańców.

Działania mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani mieszkańcy, grupy mieszkańców, przedsiębiorcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, organizacje pozarządowe, instytucje oraz rady osiedli.

Zachęcam Państwa do zgłaszania swoich pomysłów i potrzeb dotyczących przedsięwzięć projektowych w dniach od 10 grudnia 2021 r. do 10 stycznia 2022 r. za pomocą Formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://ankieta.deltapartner.org.pl/olkusz_sr_baza_pomyslow

Formularz zgłoszeniowy jest także dostępny w formie papierowej na dzienniku podawczym Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu (Rynek 1, 32-300 Olkusz). Wypełnione formularze można składać bezpośrednio na dziennik podawczy Urzędu.

 

 

Załącznik

Ankieta_formularz zgłoszeniowy_bank projektow.pdf