Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Stefano Terrazzino – wokalista, aktor i tancerz wystąpił 8 marca na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu.

IMGP5808

Jego koncert dedykowany był wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet jako prezent Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Dziękuję Wam za to, że pozwalacie nam dostrzec to, co w życiu jest najważniejsze, za Wasze ciepło, wrażliwość oraz odwagę dążenia do celu. Życzę Wam, byście były szczęśliwe i kochane, a także byście spełniały swoje marzenia – zarówno te osobiste, jak i zawodowe - zwrócił się do zgromadzonych na sali pań Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

IMGP5779

Stefano Terrazzino występuje u nas z tej okazji już po raz drugi – pierwszy koncert cieszył się takim powodzeniem, że na tegoroczny bilety rozeszły się błyskawicznie.

IMGP5826

Dzień Kobiet niesie ze sobą podarunki, kwiaty i życzenia, których panie wysłuchały zarówno od Dyrektora MOK Marcina Wierciocha witającego gości, jak i od Romana Piaśnika, Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz: „...żebyście zawsze były szczęśliwe i kochane”; o czym więcej można marzyć?

IMGP5769

Włoski wieczór ze Stefano Terrazzino wprawił wszystkich we wspaniały nastrój. Znane przeboje śpiewała także publiczność bawiąc się znakomicie. Artysta, znany nie tylko ze swoich talentów, ale i z uroku, od razu zyskał życzliwość wypełniających salę pań. Śmiech, oklaski i pełne uznania okrzyki nagradzały występy Stefano Terrazzino, jego partnerki scenicznej Pauliny Biernat i zespołu.

IMGP5786

Pod koniec koncertu zabrzmiał rock’n’roll. Paulina Biernat postanowiła wybrać do tańca innego partnera… I oto na scenie pojawił się burmistrz Roman Piaśnik, który pięknie zatańczył do piosenki Americano i otrzymał grzmiące owacje od zachwyconej publiczności.

IMGP5856

Jeszcze bisy, kwiaty dla artystów i symboliczny toast lampką wina.

IMGP5761

W holu prezentami dla pań – pięknymi wyrobami rękodzielniczymi – kusiło stoisko sklepiku Podziemnego Olkusza.