Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury spotkały się pary, które w ubiegłym roku obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej szczególnej okazji burmistrz Roman Piaśnik złożył bohaterom dnia serdeczne życzenia. W czasie uroczystych obchodów Złotych Godów małżonkowie otrzymali medale przekazane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

W uroczysty nastrój jubilatów wprowadził występ Quartetu Smyczkowego działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu.

Złote Gody

- Iść przez życie w pojedynkę bardzo trudno, ale przeżyć pół wieku razem w miłości, zgodzie, w szczęściu i nieszczęściu to ogromna sztuka. Dlatego gratuluję Wam z całego serca tej niecodziennej umiejętności bycia razem i życzę, aby dalsze Wasze życie upływało w zdrowiu, radości oraz wdzięczności najbliższych - mówił Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza wyrażając uznanie dla par obchodzących ten piękny jubileusz.

Złote Gody

Złote Gody

Po odznaczeniu wszyscy zgromadzeni odśpiewali tradycyjne „Sto lat!”. Jubilaci, oprócz licznych gratulacji oraz prezydenckiego medalu, otrzymali również kwiaty oraz komplety zdrowotnej pościeli.

Złote Gody

Złote Gody

Złote Gody

Więcej zdjęć znajduje się na naszym profilu na facebooku tutaj: https://www.facebook.com/olkuszsrebrnemiasto/posts/2239769682845527