Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych „Kryształy Soli”.

Organizacje pozarządowe od lat udowadniają, że praca na rzecz innych i dobra wspólnego ma ogromny sens. Na co dzień pomagają potrzebującym, działają w różnych obszarach, realizują ciekawe inicjatywy i ważne projekty. Wspólnie doceńmy po raz kolejny najlepsze małopolskie organizacje z naszego regionu, bo w ten sposób możemy im podziękować za ich codzienny wysiłek oraz pracę na rzecz mieszkańców Małopolski!

W 2022 roku Nagroda zostanie wręczona w następujących kategoriach:

1. Polityka Społeczna
  2. Kultura i Tożsamość Regionalna
  3. Edukacja, Społeczeństwo Obywatelskie i Zrównoważony Rozwój
  4. Sport, Turystyka, Ekologia
  5. Najlepsza Małopolska Inicjatywa Pozarządowa

Spośród wszystkich laureatów zostanie wybrany LIDER POZARZĄDOWEJ MAŁOPOLSKI KRYSZTAŁY SOLI 2022, który otrzyma nagrodę finansową w wysokości 25 000,00 zł ufundowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do Nagrody „Kryształy Soli” upływa w dniu 29 lipca 2022 r. Wszelkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie internetowej www.malopolska.pl/ngo oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM, tel. 12 61 60 121, 12 61 60 982.