Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

28 sierpnia o godz. 11.00, w ostatnią niedzielę wakacji, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza rodziny z dziećmi ze szkół podstawowych oraz grup zerowych przedszkoli na Rodzinne Rozgrywki Parkowe – festyn gier i zabaw.

W zawodach mogą brać udział drużyny składające się z dzieci i rodziców. Zamiast rodziców mogą wystartować inni członkowie rodzin, tj. babcia, dziadek, ciocia lub wujek, a nawet dorosła siostra lub brat. W każdej konkurencji może startować jedno dziecko i jeden rodzic (lub inny członek rodziny),  i w tych zawodach mniej ważne są posiadane umiejętności, a liczy się dobra zabawa i rodzinnie spędzony czas. Trudność zadań do pokonania, dopasowana jest do wieku dziecka.

W programie rozgrywek znajdą się trzy punktowane konkurencje: sztafeta rodzin – bieg z przeszkodami, tor przeszkód i rzuty do „czterolistnej koniczyny”. Trzy drużyny z największą liczbą punktów otrzymają medale, dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy upominki za udział w zawodach.

Podczas imprezy odbędzie się ceremonia wręczenia statuetek i nagród dzieciom, które brały udział w zajęciach „Wakacji z MOSiR`em 2022”.

Jak zgłosić udział w zawodach. Najprościej kliknąć TUTAJ i wypełnić zgłoszenie. Zgłoszenia on-line będą możliwe do 26.08.2022 do godz. 11.00.

Gdyby jeden rodzic chciał wystartować z dwójką dzieci, to startuje 2 razy w dwóch drużynach. W tym przypadku zgłasza udział 2 drużyn/rodzin, dwukrotnie uzupełniając formularz on-line TUTAJ.

Jeśli ktoś zdecyduje się albo dowie się o zawodach w ostatniej chwili, to może zgłosić udział rodziny w dniu i na miejscu zawodów, od godz. 10.00 do 10.50.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin