Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Wolbromiu zachęca do udziału w VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.:  „Budowa Elektrowni Fotowoltaicznej ZIMNODÓŁ o mocy do 40 MW zlokalizowanej na terenie gminy Olkusz, powiat olkuski, województwo małopolskie”

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu ostrzega, że od godz. 00:00 do godz. 8:00 dnia 21.05. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się burze, którym miejscami towarzyszyć będą opady deszczu

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, że w związku z obchodami Święta Srebra – Dni Olkusza, odbywającymi się w dniach 4-5 czerwca 2022 r., nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu samochodowego w obrębie rynku i przylegających ulic w dniach od 1.06.2022 r. (środa) od godz. 19:00 do 7.06.2022 r. (wtorek) do godz. 7:00.