Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Dokument elektroniczny

Informacja Ministra Edukacji i Nauki o zamieszczeniu na stronie internetowej MEiN, „Kryteriów podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2022”.

Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów dot. zmiany stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP – na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej)

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza do udziału w XII edycji konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Informujemy, że w najbliższą sobotę 19 lutego od godzin porannych będzie prowadzony przegląd studzienek znajdujących się w ciągu ulicy Szpitalnej, w związku z czym mogą pojawić się chwilowe utrudnienia w ruchu w tej ulicy.

Porządek obrad XXXIV Sesji Rady Miejskiej w Olkuszu w dniu 22 lutego 2022 roku, godz. 15:30

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu ostrzega, że od godz. 00:00 dnia 19.02 br. do godz. 18:00 dnia 19.02. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 100 km/h z zachodu i południowego zachodu.