Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Collegium Meritum zaprasza na bezpłatne szkolenia dla obywateli Ukrainy! / Collegium Meritum запрошує на безкоштовне навчання для громадян України!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu ostrzega, że od godz. 12:00 dnia 22.12. br. do godz. 12:00 dnia 24.12. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wzrost temperatury powietrza powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 1o C do 4o C.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega, że do godz. 12:00 dnia 21.12. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozowane są miejscami słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Olkuszu w oparciu o prognozy IMGW – PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie ostrzega, że od godz. 20:00 dnia 19.12. br. do godz. 7:00 dnia 20.12. br. na obszarze województwa małopolskiego prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź.

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a jeśli musisz osobiście załatwić sprawę w siedzibie urzędu skarbowego umów wizytę na podatki.gov.pl

Zapraszamy do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie swoich uwag i opinii pozwoli nam udoskonalić funkcjonowanie biura, dostosowując jego działalność do Państwa potrzeb.