Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Ostrzeżenie meteorologiczne  Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie o wystąpieniu opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym w dniach 27-28 października 2017 r.

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie dot. przeprowadzenia w dniach od 2 do 12 listopada 2017 r. ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o ponownym III wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Mazaniec – Kamyk w Olkuszu (etap A)

W związku z organizowaniem przez Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie akcji szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olkuszu informuje, że szczepionka w postaci immunoprzynęty będzie zrzucana z samolotów oraz wykładana ręcznie w wybranych miejscach (głównie w miejscach wystąpienia wścieklizny lisów w poprzednich latach) zgodnie z opracowanym planem, głównie na terenach leśnych oraz innych, będących ostoją dla dzikiego lisa w terminie od 2 do 12 listopada 2017 roku.