Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

PWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu, ul. Kluczewska 4 informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej nastąpią zakłócenia i przerwy w dostawie wody dla odbiorców miejscowości Olkusz, ulice: Długa, Mieszka I, Kołłątaja, Zacisze, Biała w dniu 13.04.2017 r. od godz. 9.00 do godz. 18.00.

Po uruchomieniu sieci wodociągowej może wystąpić podwyższona barwa wody.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o złożeniu wniosku o zawieszenie postępowania w sprawie ustalenia środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia

Urząd Skarbowy w Olkuszu zaprasza na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia, urzędnicy będą czekać na podatników, by pomóc im wypełnić i wysłać PIT przez system e‑Deklaracje lub udzielić informacji o ulgach i odliczeniach.

Szkolenia US Olkusz

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSIz dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury pod nazwą „Prowadzenie Klubu Osiedlowego na Osiedlu Młodych”