Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Olkuszu zawiadamia, że w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Olkusza ul. Długa, Mieszka I, ul. Kołłątaja, ul. Zacisze, ul. Biała w dniu 30.09.2014 r. od godz. 7:00 do godz. 17:00. Po uruchomieniu sieci wodociągowej może wystąpić podwyższona barwa wody.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, informuje że w budynku Urzędu Miasta i Gminy Olkusz na tablicy ogłoszeń, obok pok.229 w dniach od 26.09.2014 r. do 17.10.2014 r. wywieszony będzie wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje o obowiązku prowadzenia ewidencji przy użyciu kas fiskalnych oraz zaprasza do zapoznania się z komunikatem dotyczącym zaobserwowania błędów i nieprawidłowości w ewidencjonowaniu sprzedaży na kasach fiskalnych w branży gastronomicznej, zamieszczonym na stronie internetowej.

Zarządzenie Burmistrza w sprawie przeprowadzania obowiązkowej akcji deratyzacji na terenie Gminy Olkusz w terminie jesiennym.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Modernizacja instalacji odpylania kotłów zabudowanych w kotłowni Olkusz zlokalizowanej w Olkuszu".

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, iż w związku z pracami odbudowy nawierzchni asfaltowej w dniach 25-26 września ul. Astrów zostanie wyłączona z ruchu kołowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Rabsztyńską do skrzyżowania z ul. Zieloną.

• BIP
  • Miasta Partnerskie