Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz wystąpieniu do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olkuszu i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie o opinię w sprawie obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pn.: „Remont gazociągu relacji Zederman –Tworzeń o długości ok.600m w Olkuszu".

Operator II - Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze informuje, iż spotkanie informacyjne w Starostwie Powiatowym w Olkuszu dnia 09.03.2015 roku, w sprawie programu FIO 2015 - małopolska lokalnie zostało przesunięte, z godziny 14:30, na godzinę 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem mikrodotacji.

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane maksymalnie 18 miesięcy temu) zainteresowane pozyskaniem mikrodotacji do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje o organizacji „Dnia otwartego" 7 marca 2015 r ., w godzinach od 9.00 do 13.00.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zachęca wszystkich podatników do korzystania z udostępnionej usługi wysłania rozliczenia drogą elektroniczną.

• BIP
  • Miasta Partnerskie