Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

Agencja Rynku Rolnego informuje, że od 29 października 2014 r. producenci owoców i warzyw, którzy chcą skorzystać z kolejnego nadzwyczajnego wsparcia, mogą składać powiadomienia do właściwego, ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę producenta, Oddziału Terenowego ARR.

Informuję, że od 27 października 2014 r. do 10 listopada 2014 r. każdy wyborca może sprawdzić w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu w pokoju 205 lub telefonicznie pod nr 32/6260205, czy został uwzględniony w spisie wyborców.

Pełnomocnik d/s wyborów
Urzędnik Wyborczy
Anna Barczyk

Obwieszczenie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Krakowie z dnia 29 października 2014 r. w sprawie sprostowania treści obwieszczenia Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Krakowie z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Małopolskiego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o konsultacjach projektów uchwał Rady Miejskiej w Olkuszu w sprawie Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Olkusz na rok 2015 oraz Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Olkusz na rok 2015.

• BIP
  • Miasta Partnerskie