Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

Informacja dla Mieszkańców Osiedla Pakuska w sprawie wykonania włączenia ulicy Armii Krajowej do ulicy Osieckiej.

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz informuje, że pierwsze posiedzenie Obwodowej Komisji Wyborczej w Olkuszu, na której dokonuje się wyboru przewodniczącego Komisji i jego zastępcy, odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2015 r. o godz. 15.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, ul. Fr. Nullo 29.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu przesyła w załączeniu materiały informacyjne dotyczące akcji szczepienia przeciwko wściekliźnie wolno żyjących lisów.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Olkusz (zmiana nr 19) wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Centrum Wspomagania Organizacji Pozarządowych "POMOST" w Olkuszu zwraca się do przedstawicieli organizacji pozarządowych o głosowanie w wyborach na członków Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020 (KM RPO WM) ogłoszonych przez Małopolską Radę Działalności Pożytku Publicznego.

• BIP
  • Miasta Partnerskie