Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

PWiK Sp. z o.o. zawiadamia o planowanej przerwie w dostawie wody dla odbiorców miejscowości Olkusz, ul. Orzeszkowej nr 10, 8, 6, 4, 2, 1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 w dniu 23.10.2014 r. od godz. 7:00 do godz. 15:00.

Losowanie numerów list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Miejskiej w Olkuszu.

Miejska Komisja Wyborcza w Olkuszu podaje do wiadomości, że w dniu 21 października 2014 r. godz. 13.00, sala narad 112 Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu, Rynek 1 odbędzie się publiczne losowanie kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych utworzonych na terenie Miasta i Gminy Olkusz.

• BIP
  • Miasta Partnerskie