Miasto i Gmina Olkusz

Ferie 2014

Ferie 2014Już tylko kilka dni pozostało do ferii - tak długo wyczekiwanych przez wszystkich uczniów. Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały specjalne atrakcje zapewniające różnorodne formy spędzania tego czasu. Prezentujemy szczegółowy program.

Aby powiększyć program należy kliknąć w jego miniaturę.

Miejski Ośrodek Kultury

MOK Ferie 2014

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

MOSiR Ferie 2014

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

PiMBP Ferie 2014

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie trzeciego (najwyższego) stopnia dotyczące prognozowanej w poniedziałek (03.08.2015) temperatury maksymalnej około 30°C. W pozostałych dniach (do 09.08.2015) temperatura maksymalna od 32°C do 35°C, temperatura minimalna od 17°C do 21°C.

Źródło: IMGW-PIB

PWiK Sp. z o.o. w Olkuszu zawiadamia, że w związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej, w dniu 30.07.2015, od godz. 7.00 do godz. 15.00  nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców miejscowości Kosmolów i Witeradów. Po uruchomieniu sieci wodociągowej może wystąpić podwyższona barwa wody.

Zawiadomienie o wydaniu w dniu 15.07.2015 r. postanowienia o odstąpieniu od obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływana na środowisko dla przedsięwzięcia pn.: „Remont gazociągu relacji Zederman – Tworzeń o długości ok. 600 m w Olkuszu w zakresie budowy gazociągu DN MOP 5,5 MPa"

Departament Leśnictwa i Ochrony Przyrody przy Ministerstwie Środowiska informuje, że na terenie całego kraju w lasach wszystkich kategorii własności w latach 2015-2019 rozpoczyna się wykonywanie w cyklu 5-letnim (2015-2019) opracowania pod nazwą Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2015-2019.

Obwieszczenie o podjęciu przez Radę Miejską w Olkuszu Uchwały Nr VII/106/2015 z dnia 23 czerwca 2015 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów we wschodniej części dzielnicy północnej Olkusza.

Informacja o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa kotła wodnego typu WR-12N K2 oraz instalacji odpylania spalin w centralnej ciepłowni przy ul. Przemysłowej w Olkuszu".

• BIP
  • Miasta Partnerskie