PORZĄDEK  OBRAD

XXX sesji Rady Miejskiej w Olkuszu

w dniu 25 kwietnia  2017 - godz. 15.30

1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad XXX sesji Rady Miejskiej.
  4. Przyjęcie protokołu z XXIX sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.
  5. Interpelacje radnych i klubów radnych.
  6. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz o istotnych sprawach w okresie między sesjami – sprawozdanie.
  7. Sprawa negocjacji ugodowych mających na celu zakończenie sprawy sądowej pomiędzy Zakładami Górniczo- Hutniczymi „ Bolesław” S.A. w Bukownie, a Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. zo.o w Olkuszu.
  8. Informacje Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Olkuszu o sprawach wynikłych w okresie między sesjami.
  9. Informacje Przewodniczących Komisji Rady Miejskiej w Olkuszu o istotnych sprawach pracy Komisji.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Miasta i Gminy Olkusz na 2017 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXV/370/2016 Rady Miejskiej w Olkuszu z dnia 20 grudnia 2016 roku w sprawie: Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Olkusz z późn. zmianami.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Pazurek- Rabsztyn – Bogucin Mały – Podgrabie ( 13 obszarów).
  13. Podjęcie uchwały w sprawie aktualności miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „ Kosmolów – Wiśliczka”.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „ Wiśliczka – Kosmolów – Zadole Kosmolowskie - fragment Zedermana”.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie działki położonej w Kosmolowie.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości położonych w Kosmolowie.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż działki położonej w Olkuszu.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Olkusz.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorenicach.
  20. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Powiatu Olkuskiego.
  21. Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających organu wykonawczego Sołectwa Niesułowice ( jednostki pomocniczej Gminy Olkusz).
  22. Podjęcie uchwały w sprawie zmian osobowych w komisjach Rady.
  23. Odpowiedzi Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz na Interpelacje.
  24. Zapytania i wolne wnioski.
  25. Zamknięcie sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.