"Sprzątanie Gminy "

21-22 września 2017 r.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz do udziału w akcji "Sprzątanie Gminy" w ramach kampanii  "Sprzątanie Świata -  Polska 2017",  tym razem po hasłem  „Nie ma śmieci – są surowce”.

Celami tegorocznej akcji są: zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału, zainspirowanie i zaktywizowanie Mieszkańców do działania na rzecz środowiska a także promowanie obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

Zachęcamy Państwa do udziału w "Sprzątaniu Gminy" oraz do wspierania jej w miarę swoich możliwości. Każda forma pomocy i uczestnictwa liczy się po stokroć, gdyż służy nam wszystkim.

Bliższe informacje na temat akcji można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMiG w Olkuszu ul. Rynek 1, w pok. nr  326  lub pod nr  tel. 032 6260176.