Znajdź godzinkę w tygodniu dla siebie i weź udział w akcji „Joga na trawie – Olkusz”, którą organizuje dla mieszkańców klub Urban Fitness przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Olkuszu. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

W wakacyjne soboty między godziną 10:00 a 11:00 w Dolince na osiedlu Młodych oraz Parku Miejskim przy ul. Mickiewicza (naprzemiennie) organizowane będą zajęcia jogi. Pod czujnym okiem doświadczonej instruktorki będzie można poznać tajniki tej dyscypliny i poćwiczyć w towarzystwie innych osób chcących popracować nad swoim ciałem i szukających wyciszenia. Zajęcia będą poprowadzone w taki sposób, aby skorzystać mogły zarówno osoby zaawansowane, jak również te dopiero rozpoczynające swoją przygodę z jogą.

Akcja ma na celu przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia, ruchu na świeżym powietrzu oraz promocję działań integrujących mieszkańców na terenach zielonych w mieście.

Zajęcia odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

1) 7.07. godz. 10 - 11 Dolinka na osiedlu Młodych

2) 14.07. godz. 10 - 11 Park Miejski przy ul. Mickiewicza

3) 21.07. godz. 10 - 11 Dolinka na osiedlu Młodych

4) 28.07. godz. 10 - 11 Park Miejski przy ul. Mickiewicza

5) 4.08.  godz. 10 - 11  Dolinka na osiedlu Młodych

6) 11.08. godz. 10 - 11 Park Miejski przy ul. Mickiewicza

7) 18.08. godz. 10 - 11 Dolinka na osiedlu Młodych

8) 25.08. godz. 10 - 11 Park Miejski przy ul. Mickiewicza

Należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń i paski do jogi, ale osobom, które ich nie posiadają, organizatorzy udostępnią własny sprzęt. W przypadku złej pogody zajęcia będą odbywały się w klubie Urban Fitness (ul. Mickiewicza 7 w Olkuszu) lub zostaną odwołane.

Akcja objęta jest patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.