Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na logo promujące Dolinkę – Osiedle Młodych. Opracowane logo będzie wykorzystywane do promocji i reklamy Dolinki jako aktywnego miejsca spotkań. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 19 czerwca 2019 roku.

 

- Dzięki realizowanemu Gminnemu Programowi Rewitalizacji Dolinka stanie się miejscem niezwykle atrakcyjnym dla mieszkańców. Inwestujemy w ten teren ponad 6 milionów złotych, z czego blisko 5 milionów złotych pochodzi z dofinansowania. Opracowane logo pozwoli utrzymać jednolitą i atrakcyjną identyfikację wizualną wydarzeń organizowanych w Dolince – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Miasta i Gminy Olkusz.

 

Organizatorem Konkursu jest Gmina Olkusz z siedzibą w Olkuszu, Rynek 1 , 32-300 Olkusz.

Głównym celem konkursu jest opracowanie logo Dolinki, które będzie wykorzystywane do promocji i reklamy tego miejsca, zarówno jako obszaru rewitalizowanego, jak i miejsca, w którym odbywać będą się różnego rodzaju eventy oraz spotkania mieszkańców. Logo ma się przyczynić do stworzenia wizytówki miejsca, która ułatwi jego rozpoznawanie w przestrzeni publicznej, a także będzie miało wpływ na odbiór miejsca przez mieszkańców oraz osoby odwiedzające Dolinkę. Logo ma również wpłynąć na zacieśnienie więzi społecznych, integrację oraz identyfikację mieszkańców z Dolinką.

 

Ostateczny termin dostarczenia prac konkursowych do siedziby Organizatora (Punkt Informacyjno - Podawczy UMiG Olkusz) upływa 19.06.2019 r. W przypadku wysłania pracy konkursowej pocztą, decyduje data otrzymania jej przez Organizatora. Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa REGULAMIN KONKURSU NA LOGO PROMUJĄCE DOLINKĘ – OSIEDLE MŁODYCH.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

 

Do pobrania:

formularz zgłoszeniowy

regulamin