Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Ułatwienia

Menu Główne

Artykuły:

Już w najbliższy piątek, 20 maja, na hali MOSiR w Olkuszu  rozpocznie się olkuskie święto szczypiorniaka - VIII Memoriał Juliana Kazibuta.

22.05 o godz. 11:00 po raz dziewiąty wystartuje bieg rekreacyjny organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów tej dyscypliny oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, zamiast zawodów zorganizujemy bieg rekreacyjny „dla wszystkich”. 

Jest nam bardzo miło poinformować, że w firma Mammo-Med będzie wykonywała bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, które są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Na łamach prasy część radnych próbuje dowodzić, że moje działania są wymierzone przeciwko Państwu – przeciwko Mieszkańcom Miasta i Gminy Olkusz. Za przykład podają Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna”. Nie mogę pozostawać obojętny wobec takich insynuacji, tym bardziej, że decyzje Związku tylko potwierdzają moje przypuszczenia: należy dokładnie przyjrzeć się jego działalności.

W niedzielę 22 maja na terenie Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego OSW „Czarna Góra” o godz. 14:30 zostanie rozegrana kolejna runda „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”, która będzie jednocześnie finałem zmagań rodzinnych w sezonie 2015/2016. Zapisy będą przyjmowane od godz. 14:00.

W najbliższy poniedziałek, 16 maja, rozpocznie się modernizacja ulicy Krakowskiej w Olkuszu. Przez dwa tygodnie, a więc do końca maja, nastąpią utrudnienia w ruchu.